Kontaktid

Mulgi Vallavalitsus
Pärnu mnt 30
69403 ABJA-PALUOJA

Telefon: 435 4780
E-post: mulgi@mulgivald.ee

Arvete e-post: mulgivald@e-arvetekeskus.eu

Registrikood: 77000453
Arvelduskonto SEB Pank EE281010302005446001
                          Swedbank  EE682200221023349831

 

Mulgi Vallavalitsus Karksi-Nuias avatud:

E,T,K, N  8.00-12.30 ja 13.00-17.00

R              8.00-12.30 ja 13.00-14.30
 

Kodanike vastuvõtt:

T; N  8.00-12.30 ja 13.00-17.00

Kassa:

T; N 10.00-12.00 ja 14.00-16.00

Abja piirkonna ametnike kontaktid

Halliste piirkonna ametnike kontaktid

Mõisaküla piirkonna ametnike kontaktid

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo
Vallavanem Peeter Rahnel 435 4781, 5661 3433 peeter.rahnel@mulgivald.ee  
Jurist Inge Dobrus

435 5512

inge.dobrus@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
Sekretär Elerin Öövel 

435 5510

elerin.oovel@mulgivald.ee

Vastuvõtt tööaegadel
Sotsiaaltööspetsialist  Liivi Loi

435 5524; 

5341 2506        

liivi.loi@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
Keskkonna- ja maaspetsialist Tiia Kukk

435 5516;

5343 2880

tiia.kukk@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
  Abivallavanem/valdkonnajuht Dmitri Orav

435 5519;

5354 1585

dmitri.orav@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
Ehitusnõunik Margus Hütt

435 2251;

5301 6282

margus.hytt@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
Pearaamatupidaja  Eha Vene

435 5514

eha.vene@mulgivald.ee Vastuvõtt:
T ja N 8.00-12.30; 13.00-17.00
Vanemraamatupidaja Tiiu Kadak 435 5515 tiiu.kadak@mulgivald.ee Kassa
T ja N 10.00-12.00 ja 14.00-16.00
Keskkonnaameti metsandusspetsialist Marvi Reimann 5143 673 marvi.reimann@keskkonnaamet.ee N 9.00-12.30