Tööpakkumised vallas

Avalik konkurss Mulgi Vallavalitsuse ehitusnõuniku ametikoha täitmiseks

Töö kirjeldus

Ehitusnõuniku ametikoha põhieesmärk on Mulgi vallas ehitusalase tegevuse korraldamine ja järelevalve ning valla ehitustööde korraldamine. Planeeringute (üld- ja detailplaneeringute) korraldamine ja menetlemine.

Nõudmised kandidaadile

Ehitusnõuniku kandidaadilt ootame erialast haridust, ehitus- ja keskkonnaalase seadusandluse tundmist, loomingulisust ja innovaatilisust, eesti keele valdamist kõnes ja kirjas kõrgtasemel ning ühe võõrkeele oskust suhtlustasemel. Kasuks tuleb töökogemus avalikus teenistuses ja järelevalvemenetluse läbiviimise kogemus.

Pakume

Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd äsja ühinenud vallavalitsuses; mitmekesist, vastutusrikast ning arendavat töökeskkonda; toetavat meeskonda; erialaseid täiendkoolitusi.

Lisainfo

Motivatsioonikiri koos palgasooviga, CV ning haridust tõendava dokumendi koopia palume saata Mulgi Vallavalitsusele aadressil Pärnu mnt 30, Abja-Paluoja, Mulgi vald 69403 Viljandimaa või digitaalselt allkirjastatuna mulgi@mulgivald.ee.

Kandideerimistähtaeg: 11. aprill 2018. Ametikohale asumine esimesel võimalusel.

Täiendav info: vallavanem Peeter Rahnel, telefon 4354781 või 5661 3433, e-post peeter@mulgivald.ee

Tööpakkumised piirkonnas