Uudised ja teated

« Tagasi

Ameerika jalgpallurid lõpetavad hooaja Karksi-Nuias

11. oktoobril astub Karksi-Nuias viimast korda sel hooajal platsile Tallinna Tormi ja Tartu Titansi ühendvõistkond, et veel ühe korra jõudu katsuda Riia Lionsiga.

Ühendvõistkond on sellel hooajal Riia võistkonnaga kohtunud varem kolmel korral ning kõik korrad võitnud. Tartu Tormi ründeliini mängija Allan Rajavee sõnul ei tähenda eelmised võidud, et seekord mänguks ettevalmistamist kergemalt võetakse. "Eelmine napp võit, kus alles mõni minut enne lõppu ette läksime oli hea näide, et ühtegi mängu ei saa liiga kergelt suhtuda."

Sellel hooajal on ühendvõistkonda aitamas treenerid Luca Milani Itaaliast ja Mike Dehner Ameerika Ühendriikidest. Tänu nendele meestele on mõlema meeskonna mängijate oskused on suve jooksul kõvasti paranenud. Samuti on muutunud ühendmeeskonna mängupilt proffesionaalsemaks ja pealtvaatajatele huvitavamaks. Seetõttu soovitakse viimases mängus panna ilus punkt hooajale.

Sõprusmängu teeb eriliseks ka fakt, et see toimub Cincinatti Bengalsi Defensive End'i Margus Hundi sünnilinnas – Karksi-Nuias.

Kohtumisele antakse avalöök kell 13.00 Karksi-Nuia Gümnaasiumi staadionil (Kooli 1).

Rohkem infot:

Allan Rajavee
MTÜ Tartu Titans
+372 556 43 657
allan@tartutitans.eu