Uudised

Eelvalimiste esimesel päeval käis hääletamas 4,1% valijatest

Eile õhtu kella 20 seisuga oli Mulgi valla volikogu valimisel oma hääle andnud valimisjaoskondades 272 hääletajat, mis moodustab 4,1% valijate nimekirjadesse kantud valijate üldarvust.

Jaoskonnas nr 1 (Pärnu mnt 28, Abja-Paluoja) käis hääletamas 79 inimest, neist väljaspool elukohta 5; jaoskonnas nr 2 (Külakeskuse, Kamara küla) 15 inimest; jaoskonnas nr 3 (Klubi tn 5, Halliste alevik) 13 inimest; jaoskonnas nr 4 (Kaarli rahvamaja, Kaarli küla) 7 inimest; jaoskonnas nr 5 (Viljandi mnt 1, Karksi-Nuia) 138, neist väljaspool elukohta 1; jaoskonnas nr 6 (J.Sihveri tn 4, Mõisaküla) 26 inimest.

Kõigis jaoskondades on võimalik eelhääletada veel täna ja homme, 10. ja 11. oktoobril kell 12-20. Hääletada saab nii elukohajärgses valimisjaoskonnas kui ka väljaspool elukohta hääletamist korraldavas jaoskonnas. Lisainformatsiooni jaoskondade kohta saab veebilehelt www.valimised.ee või kaardirakenduselt https://valimised.rahvastikuregister.ee/.

Elektrooniliselt saab hääletada aadressil www.valimised.ee kuni 11. oktoobri kella 18-ni. Soovi korral võib interneti teel antud häält muuta, hääletades uuesti elektrooniliselt või eelhääletamise päevadel jaoskonnas.

Valimispäeval, 15. oktoobril häält muuta ei saa ning hääletada saab ainult oma elukohajärgses valimisjaoskonnas.