Spordiuudised

« Tagasi

Motokrossi Eesti meistrivõistluste sari saab alguse 4. juunil Ainja krossirajal

Juuni esimesel nädalavahetusel saab alguse Addinol motokrossi Eesti mesitrivõistluste sari, mille esimene etapp toimub Karksi-Nuias Ainja krossirajal. Kahel võistluspäeval asuvad võistlustulle Eesti ja lähiriikide kiireimad motosportlased eesotsas Eesti rahvuskoondise liikmetega. 

Laupäeval saab näha sõitmas 50cc, 65cc, 85cc, MX2, MX2 Jun, MX1, Mini MX, MX V, MX Hobi ja Mini MX hobi klassi võistlejaid ning pühapäeval on tiitli eest heitluses külgvankrid, K/V Veteran, K/V Hobi, Quad 50, Quad 100, Quad 200, Quad 250, Quad Open, Quad Hobi ja Quad Veteran klassid. 

Ka 2016. aastal on igal etapil auhinnafondiks sõitjatele vähemalt 4200 eurot. Auhinnaraha jaguneb klasside 85cc, MX2Jun, MX2, MX1, Mini MX, Quad Open ja Külgvankrid parimate vahel http://www.msport.ee/motokross/addinol-eesti-meistrivoistlused-motokrossis/

Piletid üritusele on müügis Piletilevis ja kohapeal http://www.piletilevi.ee/est/piletid/sport/mitmesugust/addinol-motokrossi-eesti-meistrivoistlused-i-etapp-187954/. Võistluste pidulik avamine mõlemal päeval kell 11.00 ning võistlussõitude algus kell 11.30.

Piletiostjate vahel läheb loosi fännireis kahele rahvuste motokrossile Itaaliasse http://www.msport.ee/fannireis-2016/. Tallinki poolt loositakse mõlemal päeva piletiostjate vahel välja reis neljale Rootsi ja Addinoli poolt on võimalus võita määrdeaineid. 

Lisaks põnevatele motokrossi sõitudele on võimalus panna paremus proovile vinges Monster Energy konsoolautos, osaleda motokrossi temaatilises viktoriinis, koostöös maanteeametiga on võimalik teha vigursõitu ja tutvustatakse ka liiklusohutust ning kõige väiksematel on võimalus ka ise proovida motokrossi rattaga tänu Motoklubi Sinilind " Väikesed Imed" projektile.

Tule ela omadele kaasa ja naudi kõrgetasemelist motokrossi!

Addinol motokrossi Eesti meistrivõistluste sarja toetavad: Addinol, Arctic Sport, Monster Energy, Miskort, Yamaha keskus, EstTrans, Dunlop, Bikeman, Tallink, Tridens, Auto24, motorsport.ee, Alexela, Biker.ee, GoPro. Meediapartnerid Delfi ja Power Hit Radio.